| SalvatoreLeon a întrebat:

Ce creatina credeti cai mai buna/concentrata Weider- Pure Creatina sau Universal Storm? Capsule/PRaf? astept rasp funda! pentru cel mai bun

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu aş alege Universal Storm.
Pa-pa.

| cristi1505 a răspuns:

Storm categoric! Are 4 tipuri de creatina deci..In general, nu conteaza daca sunt prafuri sau pastile deoarece tot aceeasi cantitate trebuie luata.Eu prefer prafuri.

| SalvatoreLeon explică:

Si mai vreau sa-mi spuneti daca e vreo diferenta am vazut tuburi unde scrie Universal Creatine si Universal Storm e aceeas? arata identic tubul dar pe unu nu scrie storm.

| adywow a răspuns:

As merge pe Universal de preferat praf se asimileaza mai bine.Grija sa nu omiti cantitatea de apa mai mare care trebuie sa o consumi pentru asimilare totala

| SalvatoreLeon explică (pentru adywow):

Cam cata creatina sa consum zilnic? scrie in 250-300 ml apa... Si daca iau intr-o doza mai mare decat trebuie voi avea vreun efect advers?