| Alex54679 a întrebat:

Cum as putea sa imi mentin forma actuala pana cand merg sa vorbesc cu un specialist? Avand in vedere ca nu mai sunt in stare sa imi fac antrenamentul din cauza alimentatiei sarace, prea sarace uneori.
Deci cum ma pot mentine in starea actuala timp de vreo 1 luna?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| tudor12345678903 a răspuns:

Probbil ai mai auzit acese sfaturi dar trebuie sa maninci atat cat consumi daca nu faci un antrenament zilnic de 30 de minute trebuie sa maninci alimente foarte pogate in proteine cum ar fi fructele si legumele CRUDE! si ar trebui sa mananci mai putin daca maninci putin si consumi putin te vei mentine

| Cosmin86 a răspuns (pentru tudor12345678903):

De cand naiba fructele si legumele sunt "foarte bogate" in proteine? nu au aproape DELOC proteine (in special fructele).

| Alex54679 explică (pentru Cosmin86):

Cosmin, tu ce parere ai? Cum m-as putea mentine avand in vedere aceasta situatie? Daca sti, te rog sa imi raspunzi! Multumesc!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alex54679):

O luna e o perioada foarte scurta, nu vad de ce-ti faci griji.

| Alex54679 explică (pentru Cosmin86):

Ok, multumesc! Acum ma simt mai usurat.