| Minotaur a întrebat:

Sall TPU, am 17 ani si in toata ziua fac antrenament la abdomen, prima data cand am facut am avut o febra musculara care m-a tinut 3 zile, dar acum pot sa fac pana la epuizare. Ce sa fac sa sa am iar febra musculara? Ca am citit ca atunci cand ai febra musculara muschii se dezvolta, multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| deea3507 a răspuns:

Atunci cand ai febra, de fapt, se acumuleaza acid lactic. ca sa faci hipertrofie(adica sa creasca muschiu) nu este neaparat necesar sa faci si febra musculara.