| AnnaFills a întrebat:

Hey TPU)De un timp, aproximativ 2 saptamini cind ma ridic la bara incep sa-mi pierd aerul si respir greu,in plus dupa ce temrin ma doare pieptul si coastele...Dar nu cunosc motivul, merewu am avut un mod sanatos de viata dar in ultimul timp am inceput sa tin dieta, e din cauza asta sau este altceva?

Răspuns Câştigător
| DwDaria a răspuns:

Poate ai depus prea mult efort.
Daca faceai asta in fiecare zii intr-un timp indelungat poate ti-a afectat ceva.
Incearca sa faci alt fel de sport.
Si din cauza dietei, nu prea are cum sa fie, doar ca trebuie sa te alimentezi cu fibre. :d
Funda? big grin