| Ionut46523 a întrebat:

HEy TPU ...deci recent m-am aucat de sala pentru ca vreau sa dau ceva kg jos ( am 1.80 m si 87 kg ceea ce este foarte mult la varsta mea de 16 ani ) si am vazut pe internet acele,, bofy transformation,, in care oamenii grasi se transformau in fotomodele in cateva saptamani sau luni. Vreau sa stiu daca este posibil asa ceva si daca da ce trebuie urmat.Sa i-au proteine sau creatina? Ah da.ce am voie sa mananc si ce nu am voie si plus ca nu prea stiu ce sa lucrez si cand sa lucrez.P.s merg de 4 ori pe saptamana.

Răspuns Câştigător
| Idontcare11 a răspuns:

Merg dar la fel de repede cum slabesti o sa te si ingrasi mai bine ti o cura de slabire. Dimineata mananci doar fructe si in rest faci o zi proteine o zi carbohidrati... Timp de 90 de zile. Si dulce doar la 3 zile o felie de tort 3 patratele de ciocolata. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| kta1999 a răspuns:

Sunt multe persoane care au slabit,deci si tu poti face acelasi lucru,tinete in continuare de sala, dar ai foarte mare grija la alimentatie. Inainte de sala poti consuma un fruct, de exemplu un mar, iar dupa sala o salata de legume. Trebuie sa mananci putin si des. Iar pentru a slabi cat mai repede stiu ca exista niste pastile de slabit, dar treaba e ca nu stiu cum se numesc, intereseaza-te de aceste pastile.