| Theddyr97 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot sa scap cat mai repede de grasimea de pe abdomen, solduri si gusa. Mentionez ca in clasa a 5-a si putin din clasa a 6-a am fost gras cred ca si obez, pe parcurs am slabit, astazi sunt in clasa a 9-a ma rog trec la toamna in a 10-a, am 15 ani jumate, 1.88 inaltime si 81-82 kg. Funda :*
(Va rog, fara raspunsuri idioate)

5 răspunsuri:
| Cruciuliță a răspuns:

Prin dieta si sport. Nu trebuie sa alergi, dar joaca fotbal, baschet, handbal, important e sa faci miscare cat mai multa. Si micsoreaza portia de pâine, paste si grasimi. Dulciuri deloc!

| YouNoob a răspuns:

Sala de forta sau heroina

| Cruciuliță a răspuns (pentru YouNoob):

Heroina?! Las-o baltă!

| Theddyr97 explică (pentru YouNoob):

Sala fac deja de 7-8 luni

| Theddyr97 explică:

@Aarus
Sala de forta fac de 7-8 luni