| marius7122 a întrebat:

m-am apucat sa fac sala, si imi trebuie un program de antrenament.As vrea sa insist pe maini(biceps si triceps), piept, abdomen si spate.Ma gandeam la un program cu superseturi, si 4 zile pe saptamana. Am 16 ani, 187 cm si 65kg. Dau funda unui antrenament bun. P.S.: Nu prea vreau sa iau suplimente, am vazut ca sunt multe alimente cu multe proteine, si nu cred ca am nevoie neeaparata de "prafuri".

1 răspuns:
| CMilan a răspuns:

Http://www.passion4profession.net/ eu zic că o să-ți placă. Au și aplicație de Android sau iOS.