| WebEye a întrebat:

Hey TPU!
Pentru a mari musculatura pectoralilor de ce e nevoie mai exact?
In afara de steroizi sau alte prosti de genu asta.
SI in afara de exercitii care oricum le fac dar eu vreau ca sa se dezvolte mai repede.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand mancare, 4-5 mese pe zi bogate in proteine ( carne, branza, oua ). O masa bogata in carbohidrati si proteine cu 2 ore inainte de antrenamnet, un shake de proteine si carbohidrati cu absorbtie rapida imediat dupa antrenament si apoi la 30-60 de minute dupa inca o masa cu proteine si ceva carbohidrati ( piept de pui, de curcan, etc. ).

Ce exercitii faci? Si ce program ai?

1 răspuns:
| Cryshhtian a răspuns:

Cat de repede ma rog? peste noapte nu se poate, dureaza cateva luni de zile, nu e asa de usor...du-te la sala si vorbeste cu instructorul