| Phantasmagoria a întrebat:

Ce sa mananc ca sa mi se dezvolte musculatura? Fac si exercitii pentru asta, dar vreau sa stiu ce trebuie sa mananc. Sunt fata.Ar fi bune niste videolipuri de pe youtube.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| paulica2003 a răspuns:

Http://antrenorulmeupersonal.ro/......musculare/ poti folosi acest link pentru mai multe informatii :P Succes!

2 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Pentru masa musculara trebuie sa mananci oua, lapte, carne, branza, fara grasimi animale doar vegetale.

| Crucified a răspuns:

Pai ai nevoie de calciu si proteine ca sa-ti creasca musculatura. funda?