| anonima20 a întrebat:

Hi.cine a folosit sau foloseste banda de alergat? ajuta cv la slabit? mersi

5 răspunsuri:
| anonima20 explică:

Eu slabesc foarte repede.acum cateva luni cand eram in vacanta faceam niste exercitii si slabeam si 2-3 kg pe saptamana...da acum cu scoalasad...si vreau sa imi cumpar banda :d

| valentynrobert a răspuns:

Da dar depinde si de organizm de ex varu meu ii gras si alearga pe banda de 5 luni si o slabit doar 5KG

| alexxandra_6637 a răspuns:

Da, ajuta la slabit, insa depinde cat o folosesti. Daca faci mai mult de 20 de min de banda e foarte bine(pe zi)

| teutzu99 a răspuns:

Normal banda de alergat ajuta la arderea caloriilor si sa slabesti in jur de 3 kg pe saptamana(asta daca esti nu chiar atat de gras).

| anonima20 explică (pentru teutzu99):

Sunt fata:p. oricum mersi de raspuns:*