| jurnalistu a întrebat:

Http://www.megaproteine.ro/Aminoacizi/ON-Superior-Amino- 2222-160-tablete/
a incercat cineva acest produs? nu vreau mari rezultate(1-2cm pe brate)....eu nu ma duc la sala.fac workout..este pentru prima data cand iau aminoacizi deci sunt incepator.nu vreau sa fac bodybuilding;) multumesc anticipat pentru raspunsuri concrete

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu exista produs care sa te faca sa cresti. Toate produsele pe baza de aminoacizi si proteine ajuta la recuperarea de dupa antrenament. Iar gainerele la recuperare si atingerea necesarului zilnic de calorii pentru crestere.

Dar nu o sa cresti daca iei un supliment si in rest dieta ta nu este adecvata.

| Cosmin86 a răspuns:

1-2 cm se obtin destul de greu... fiind incepator ai avantajul sa-i pui mai repede, dar sa pui 1-2 cm de muschi pur poate dura peste 1 an... 1-2 cm de grasime poti pune imediat happy

Cu amino nu o sa pui nimic, aia sunt buni cand vrei sa slabesti si sa-ti mentii masa musculara, mai bine iei un concentrat proteic si ai grija la alimentatie sa ai undeva la 4 mese pe zi.