| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.redis.ro/en/weight-gainers/95-mass-forte-crea tin-r.html ce parere aveti despre aceste suplimente?
Abia am inceput sala...

11 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu îţi recomand aceste suplimente.
Dacă vrei să îţi dezvolţi musculatura ia nişte proteine pe bază de pastile.
Dacă vrei să înlocuieşti desertul cu un baton de la Redis, mai bine mănânci un baton Fitness.
Pa-pa.

| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.
Iti recomand mai bine niste proteine pe baza de pastile. Vezi mai multe aici : http://www.xtremepower.net/

| Cosmin86 a răspuns (pentru Grimmjow69):

Xtremepower = oxid nitric, NU proteine

tu ai habar despre ce e vorba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa iei in masa? Atunci incearca altceva, nu REDIS.
Uite aici un site bun: http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/

| Wehes a răspuns:

Banuiesc ca ai ales Redis pentru ca sunt ieftine?
Proasta alegere..Ieftin = Prost.
In niciun caz de la Redis, poate te mai si imbolanvesti.
Megaproteine.ro

| barbux a răspuns (pentru Wehes):

Nu am ales redis pentru ca e ieftin, asa mi-a recomadat antrenorul. si doar am cerut o parere...

| Wehes a răspuns (pentru barbux):

Prost antrenor.
In fine, suplimentele nu se iau dupa ochi. le aelgi dupa greutate, inaltime, tip somatic, experienta si asa mai departe.

| anonim_4396 explică (pentru Wehes):

Mda. ai dreptate. decat sa dai bani pentru REDIS mai bine dai banii unui sarac.

| Wehes a răspuns:

Inca ceva, vezi ca te grabesti. daca abia ai inceput sala si iei deja proteine. Du-te si tu 3 - 4 luni si mai vorbim. ca te, trezesti ca dupa 1 luna - 2 de sala nu mai mergi si arunci banii degeaba.

| danutz9100 a răspuns:

WOW,multi care ti-au recomandat ca Redis e cea mai proasta firma, nici macar nu au incercat! Au auzit de la altii si tot asa.Tu stii ca la majoritatea proteinelor scumpe platesti mult firma si eticheta colorata? Aaa si importul, etc.dar ele sunt proteine la 50 lei laughing

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Nu iti recomand sa cumperi de la redis. big grin cumpara de pe megaproteine daca vrei ceva bun.