| cipri1999 a întrebat:

Ieri am pus la bilet ca Uruguay bate sau face egal cu Costa Rica, dupa 90 de minute a fost 3-3, dar au fost si penalty-uri si a batut Costa Rica, oare mi-a iesit meciul?

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Da, ți-a ieșit. Contează cele 90 de minute regulamentare. Altfel nu mai exista pronosticul X (egal).

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,ti-a iesit meciul.La acest tip de pariu se iau in considerare doar cele 90 de minute regulamentare.
O seara buna.

| Alin4uuu a răspuns:

Salutare nu nu tia iesit pentru ca rezultatul final conteaza. Funda

| cipri1999 explică (pentru Alin4uuu):

Unu zice ca mi-a iesit si altul nu, ce sa cred?

| VadTot a răspuns (pentru cipri1999):

Felicitari ai castigat!
Ne Spui si noua cat.,?
Apropo., poti verifica biletul online,!
La ce casa ai jucat?
Fiecare, aproape fiecare casa de pariuri are si un site. Pe respectivul poti verifica biletul. online,!

| cipri1999 explică (pentru VadTot):

Nu am castigat, ieri am castigat abia prima zi big grin mai am si weekendul asta, am zis ca mai pun acum si dupacea nu mai pun pana anul trecut

| VadTot a răspuns (pentru cipri1999):

Ai vrut sa spui anul viitor?