| inconstientu a întrebat:

Imi dati un video cu exercitii fizice pentru incepatori? (vreau sa pun masa musculara ) exerciti pentru biceps, triceps, etc da fara greutati ca nu am sad

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| florynmondialul a răspuns:

Http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-biceps.html dai acolo pe ce grupa musculara vrei sa lucrezi si iti arata!

| TheSoldier a răspuns:

Prietene, daca vrei sa faci muschi, sa nu incepi cu greutati mari. Exercitii tot gasesti, dar sa nu faci eforturi prea mari in primele 16 luni de sala.