| TheRares99 a întrebat:

Imi dati va rog exercitii pentru piept dar sa nu contina haltere sau alte masinarii.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Flotari cu priza larga, dar nu o sa faci pectorali doar cu asta. O sa-i tonifici putin.

Du-te la sala si lucreaza la haltere si fluturari cu gantere, eventual si aparate. O sa observi o diferenta URIASA

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Tractiuni la bara cu bratele departate, flotari si abdomene. Funda Te Rog

| Cosmin86 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Tractiuni la bara lucreaza spatele si putin brate. Diferenta distantei intre brate afecteaza de muschi al spatelui lucreaza, piept ZERO.
Si la abdomene la fel, pieptul NU se lucreaza.

Doar la flotari se lucreaza, dar cu flotari nu prea faci muschi, eventual ii tonifici putin.

| Onio a răspuns:

Tractiuni la bara cu bratele departate si flotari.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Onio):

Tractiuni la bara lucreaza spatele si putin brate. Diferenta distantei intre brate afecteaza de muschi al spatelui lucreaza, piept ZERO.

| RusAdrianCatalin a răspuns:

Flotari