| Alexandru_Oancea_1994 a întrebat:

Imi poate spune cineva care a facut Facultatea de educatie fizica si sport cum este? in special cu limba straina ca nu prea ma descurc

2 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Este ok daca iti place si esti pasionat, probabil cum ai trecut de bac si de liceu o sa treci si de modulul de limbi straine. Ca doar traim in Romania...
Anatomie, fiziologie, biomecanica... la asta sa te astepti, ca metodica predarii tehnici disciplnelor sportive e partea frumoasa laughing
Pune-te pe treaba, anatomie si biomecanica la greu ca altfel o sa te dai cu capu de pereti,,,
Multa bafta!

| Alexandru_Oancea_1994 explică (pentru AntrenorFitness):

Imi place sportul tocmai am terminat un liceu sportiv si as vrea sa merg la facultate...