| spicer a întrebat:

Imi puteti spune niste exerciti pentru a facce muschi fara greutati

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu exista asa ceva,daca vrei muschi faci sacrificii, poti face flotari, ai aici un program:

http://antrenamentflotari.blogspot.com/2008/03/saptamana-1.html

| Ionutz1998 a răspuns:

Fractiuni...

| Chrysk2 a răspuns:

Flotari,genoflexiuni,abdomene,dar stai linistit ca nu faci foarte multe happy
tractiuni la tocul de la usa happy astea ajuta mult

| ROXANA_5279 a răspuns:

Cara lemne multe si vei face muschi

| sexyGirl_1453 a răspuns:

Depinde unde vrei sa ai muschi... poti face abdomene te ajuta foarte mult

| BaMBuS_3310 a răspuns:

Flotari,amdomene,genoflexiuni,tractiuni la bara.etc

| BiaBubulina a răspuns:

Buna! pai punete la pat cu mijlocul pe margine si stai intins pana ajungi cu capul jos. Apoi pune mainile la ceafa si ridicate de 20 de ori pana cu capu la picioare.fa zilnic din astea si o sai ai muschi la burta! cand te loveste cineva nici nu simti