| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune-ti si mie va rog niste exerciti de facut acasa pentru dat jos burtica si cel mai imp vr sa slabesc la piept la pectorali si in afara de flotari alt exercitiu de slabit acolo nu stiu...si vreau sa fac asta cat mai urgent e cel mai urat lucru

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Pai ai putea sa iei niste l-carnitina si daca vrei sa pui si masa musculara pe tine in acelasi timp poti lua si aminoacizi.le iei pe amandoua(si l-carnitina si aminoacizi). Funda?

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca vrei pentru acasa, aerobic. Cauta pe net programul Beachbody - insanity. E cel mai bun pentru slabit acasa.

| cristi1505 a răspuns:

Ai putea folosi o centura de slabit pentru zona abdominala.Este foarte buna si nu se intampla nimic(cam 30 min pe zi o folosesti).Cam ce varsta ai? Te intreb pentru ati putea da mai multe sfaturi.

| Nickname1890 a răspuns (pentru cristi1505):

Bullshit

| Kr5 a răspuns (pentru cristi1505):

Am appe 18 ani in mai ii implinesc

| cristi1505 a răspuns (pentru Kr5):

Poti sa iei l-carnitina pentru arederea grasimii si aminoacizi pentru a pune in acelasi timp si ceva masa musculara.Dar sfatul meu ar fi daca iei aminoacizi sa lucrezi mai tare(antrenamente de 5 ori pe sapt si incearca sa lucrezi si picioarele si abdomenul si sa iti cumperi si gantere). Oricum, stai linistit ca nu iti va dauna cu nimic daca iei l-carnitina si aminoacizi. Funda?

| cristi1505 a răspuns (pentru cristi1505):

Scuze... nu am vazut ca s-a trimis acel mesaj.Ms pentru funda! Bafta!

| cristi1505 a răspuns (pentru Kr5):

Pai ai putea sa iei niste l-carnitina si daca vrei sa pui si masa musculara pe tine in acelasi timp poti lua si aminoacizi.le iei pe amandoua(si l-carnitina si aminoacizi). Funda?

| Kamiichu a răspuns:

Abdomenele sunt foarte bune, fă în fiecare seară, pentru început fă câte poţi după aia, încet-încet faci mai multe. Baftă, sper că te-am ajutat :*

| PRINCESSALE555 a răspuns:

Poti sa-ti cumeri Wii si e un program pe el Wii fit Plus vine cu o placa unde iti poti face o lista cu toate exercitiile pe care le doresti sa faci in plus e si forte fain ai si un supraveghetor care te corecteaza.Ti-l recomand! happy