| UrsuletulMisogin a întrebat:

Imi spuneti niste scheme de breakdance care nu necesita forta si cum sa le fac? imi trebuie la concurs.plss ajutor dau funda
la primul raspuns bun

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

„Flare",trebuie să îti menții greutatea corpului doar în mâini, în timp ce iti rotește cu putere picioarele în aer, în jurul trunchiului'''''' Swipes, trebuie sa te lasi ușor pe spate, îti duci ambele mâini către podea, în lateral, pentru sprijin și, aruncati picioarele cu putere, pe aceeași parte, invarteti trunchiul la 360⁰ pentru a reveni din nou cu picioarele pe sol.(eu nu practic acest sport, tocmai mi-a spus un prieten)

9 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Uitat-te pe youtube ca daca iti spun nu intelegi, trebuie sa vezi.

| UrsuletulMisogin explică (pentru N0xEterniS):

Frate spune-mi inteleg sunt la breakdance

| N0xEterniS a răspuns:

Da la ce nivel ai ajuns?

| UrsuletulMisogin explică (pentru N0xEterniS):

Pls zi-mi o sa inteleg si iti dau funda

| UrsuletulMisogin explică:

Ios cel mai bun de la avansati

| UrsuletulMisogin explică:

Is cel mai bun de la avansati

| UrsuletulMisogin explică (pentru N0xEterniS):

Mersi frate

Răspuns utilizator avertizat
| N0xEterniS a răspuns (pentru UrsuletulMisogin):

„Flare",trebuie să îti menții greutatea corpului doar în mâini, în timp ce iti rotește cu putere picioarele în aer, în jurul trunchiului'''''' Swipes, trebuie sa te lasi ușor pe spate, îti duci ambele mâini către podea, în lateral, pentru sprijin și, aruncati picioarele cu putere, pe aceeași parte, invarteti trunchiul la 360⁰ pentru a reveni din nou cu picioarele pe sol.(eu nu practic acest sport, tocmai mi-a spus un prieten)

| UrsuletulMisogin explică:

Scuze ca am scris de 2 ori