| BeInnocent a întrebat:

In cat timp poti slabi 25 kg cu 1 ora pe zi de sport + mers la sala de 2, 3 ori pe sapt.+regim alimentar din legume si fructe si carne la gratar?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Între 6 și 12 luni, este în funcție de metabolism.
Pa, pa.

| raluk27 a răspuns:

Luand in calcul un proces de slabire sanatos, cam in 5 luni. Un "ritm" bun, presupune cam 4-5 kg pe luna. Mai rapid, nu e ok, Ramai cu vergeturi, elasticitatea pielii are de suferit, plus ca un slabit rapid, te predispune si la o ingrasare la fel de rapida. Cu cat slabesti mai greu, cu atat te vei ingrasa inapoi la fel de greu. Mai bine incet, dar sigur.

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Depinde ce greutate ai, poti slabi in 3 luni, poti slabi in 6 luni.