| Bubble13 a întrebat:

tocmai am venit din concediu si am pus cateva kg in plus. daca mananc in fiecare zi doar legume,fructe, carne pe gratar si fac sport cat voi slabi intr-o saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Theo20 a răspuns:

Maxim 2 kghappy

| Crucified a răspuns:

1 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce neaparat intr-o saptamana? Mai bine iti faci un regim sanatos, si te tii de el, si vei fi mai in forma ca niciodata.
Probabil ca vei da jos 1-2 kg, depinde cat de tare tragi de tine.

| Novac_Diana_1995 a răspuns:

Cred ca maxim 2 kg