| verrati a întrebat:

In cat timp slabesc daca merg la bazin de 3 ori pe saptamana? Ma intereseaza in zona abdomenului. Si ce ar trebui sa mananc?

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Cati ani ai 10-13? De pui astfel de intrebari de copil mic.

| Cosmin86 a răspuns:

Asta ar trebui sa mananci :

http://www.getfit.ro/......abire.html

Iar intrebarea "in cat timp slabesc" e o INTREBARE DE COPII MICI. Fiecare organism e diferit.

| Anna1902 a răspuns:

Acum depinde si de organismul tau :-)
Poti slabi pana la 4-5 kg pe luna sau 2-3, ti-am zis, depinde de fiecare :-)
Si ar trebui sa excluzi carnea, painea si toate produsele din paste fainoase :-)

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anna1902):

De ce sa excluda carnea? ca sa piarda si masa musculara odata cu grasimea?

| Nickname1890 a răspuns (pentru Anna1902):

Cum naiba sa excluzi carnea? Carnea este esentiala pentru refacerea fizica dupa efort. Trebuie sa excluda grasimile si sa reduca carbohidratii nu sa excluda carnea!