| AK47 a întrebat:

In ce parte a zilei se fac exercitiile pentru abdomen: dimineata, la pranz, seara? Inainte sau dupa masa?

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Nu conteaza cand le faci (daca antrenezi abdomenul cu o alta grupa musculara pastrezi regula :dupa 2 ore de cand ai mancat +mananci dupa antrenament). Da-i funda la valisasu n-auzi?laughing

3 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Oricand doresti, nu are nicio legatura cand le faci, fale si la 2 noaptea

| valisasu a răspuns:

Dimineata,funda te rog

| Cosmin86 a răspuns (pentru valisasu):

Esti femeie de vrei funda?

Si ai dat si sfat TAMPIT. Dimineata esti in STARE CATABOLICA, cum dracu sa faci antrenament pentru muschi atunci.

COpil mic... isi da si el cu parerea!