| alexionut45 a întrebat:

daca alerg dimineata si mai dupa masa ma apuc de exercitiile pentru masa musculara voi inlatura stratul adipos de pe abdomen?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

N-ai specificat ce, cat si cand mananci.

| Mikhtarian a răspuns:

Salut Alex, dimineata intre orele 6-7, alearga in jur de 60 de minute,dupa care mananca o salata, orez, fructe si odihneste-te.
Dupa masa, fa exercitiile, dupa care seara alearga intre 50 si 70 de minute pentru a inlatura toate cele din corpul tau.
Dupa care odihna!

| alexionut45 explică (pentru Mikhtarian):

Multumesc frate dar intre orele 7 si 8 are ceva ca nu stiu sigur daca ma pot scula mai devreme

| Mikhtarian a răspuns (pentru alexionut45):

N-are nimic, am intre 6-7 pentru ca nu e atat de cald, aerul e putin mai tare, si face bine la organism.
Dar e bine si la 7-8, te anunt ca deja la 10 vine caldura cea mai mare, si-ti ia tot cheful.

| CorneliaC a răspuns:

Da cu siguranta, doar ca trebuie sa-ti respecti regimul si sa nu astepti rezultatele din prima, ele apar pe parcurs

| denis021 a răspuns:

Daca faci banda de alergat, va fi usor
usor