| crytical a întrebat:

Juve cu Real si Barca cu Bayern, ce ponturi aveti?
Eu zic la Barca Bayern ca se marcheaza in ambele reprize, si la juve interval goluri de 3-6.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

DG2 primul şi GG al doilea.

| Daniellllll1 a răspuns:

Real cu Barcelona, cred ca va fi finala sau Real-Bayern, nu stiu vedem.

| Pacquiao a răspuns:

Da,si eu zic la fel happy Real e in forma zic eu iar Juve nu e foarte buna.Bun interval de goluriwinking La Barca-Bayern zic ca se se marcheaza in ambele reprize si peste 2, 5 goluri happy

| Playgames_Seehowone_Moldovan_1995 a răspuns:

La Bayern Munchen nu joacă nici Robben și nici Ribery,nici Alaba, nici Bastuber, nici Swainstainger(scuze dat nu stiu cum se scrie), cum crezi trio-ul Messi, Suarez, Neymar Jr o să piardă contra lor(3-2),si la Juve -Real o presupun ca o sa fie 2-2 ca anul trecut(la real nu joaca benzema si modric, iar la juventus nu joaca pogba si caceres)