| boboo94 a întrebat:

L-carnitina trebuie sa o iau in fiecare zi? Sau doar cand merg la sala? In cazul meu de 4 ori pe saptamana.

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ray23tm ala este fara doar si poate cel mai prost si neinstruit om in sport.

lcarnitina aia are o cutie pe care scrie modul de administrare. este chiar asa de greu?

| boboo94 explică (pentru JohnnyBi):

Pe ea sscrie sa iau 40 ml pe zi. Iar eu am intrebat daca doar in zilele de antrenament? E chiar asa de greu sa raspunzi daca vroiai?

| JohnnyBi a răspuns (pentru boboo94):

Deci zice doar in zilele de antrenament sau 40ml pe zi si atat? ca daca nu zice "doar in zilele de antrenament" nu este doar in acele zile

| boboo94 explică (pentru JohnnyBi):

Pai nu specifica. In schimb am inteles ca daca o iei si nu faci efort in ziua respectiva...degeaba o iei...Acum na..raspunsurile variaza

| JohnnyBi a răspuns (pentru boboo94):

Asa zic si de creatina...dar daca o iei are functie regenerativa...

| boboo94 explică (pentru JohnnyBi):

Bun.Mersi

| RAY a răspuns:

Corpul ca sa se adapteze unui lucru trebuie sa fie mereu antrenat cu acel lucru mental si fizic, adica ea mereu ca se asimileze organismul cu el, inainte de antrenament nu uita de cardio muschi au nevoie de oxigen si de apa si de proteine

| N0xEterniS a răspuns:

Doar cand te duci la sala. E destul. Dar ai putea sa mai iei si cand nu faci, nu strica. happy