| GraveDigger91 a întrebat:

La box la prima lecție ti se sparge nasul? Dar la înot,te aruncă în bazin, chiar daca nu știi să inoti?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Exact, bravo, ti-ai dat seama singur. La dentist iti sparge dintii, ortopedul iti rupe piciorul, iar profesoara de germana te invata sa vorbesti tiganeste. Iar dresorul de caini asmute cainele pe tine.

| Silwian a răspuns (pentru minrest):

Super tare raspuns si ai primit si fundita! Lcrying())))) LOL!

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Ar profesoara de germana te invata sa vorbesti tiganeste ))))))))))))

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu-ti rupe ma nimeni nimic, eu fac kickboxing de aproape 2 ani si inca am nasul intreg.

| Ineys a răspuns:

Nu?

Unde ai auzit tampenia asta?

Daca ma razgandesc apoi si vreau sa renunt la box, raman cu nasu spart asa?

De ce sa te arunce in bazin? Nu vad legatura. E ca si cand ai pune pe unu de 50 de KG sa ridice de-odata 300 de KG de la sol. N-are nici o relevanta, nici nu va reusii si nici nu-l va ajuta cu nimic.

Poate in gluma sa te arunce in apa da, dar cu un scop anume nu.

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Daca ii rogi frumos, s-ar putea. laughing)