| pelivanvasil a întrebat:

La cati ani poti deveni footbalist

Răspuns Câştigător
| YoYo09 a răspuns:

Pe la 18 ani cred dar trebuie sa faci parte dintr-un club, sau sa faci liceul sportiv...dar totusi e greu iti trebuie legitimatie! Dar iti urez succes daca vei ajunge sa practici fotbalul!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să faci parte dintr-un club de fotbal de la o vârstă cât mai mică.
fotbalist, nu footbalist!
Pa, pa.

| Latinmoon a răspuns:

Pe la 17-18 daca esti profesionist!winking

| inconscient a răspuns:

Dupa ce inveti sa pui semnul intrebarii la sfarsitul unei propozitii! laughing
In fine, nu-ti mai atrag atentia ca m-a mai injurat o pitica tot aici pe site! laughing

| pelivanvasil explică (pentru inconscient):

? gata

| inconscient a răspuns (pentru pelivanvasil):

Am glumit si eu! Nu te supara, dar probabil trebuie sa ai peste 18 ani pentru a juca intr-o echipa din aia... poti juca in echipa scolii, vorbeste si tu cu profu' sau profa' de sport! Daca vrei sa ajungi in liga juniorilor trebuie sa ai contacte, ca nu accepta ei pe oricine!
Scuza-ma daca te-am suparat!

| pelivanvasil explică (pentru inconscient):

Nu mai suparat deloc

| whattt a răspuns:

18 ani dar cu scoal cu tot 25 ani

| DinamoPCH a răspuns:

In mod normal, baietii sunt pregatiti de la o varsta frageda pentru a devenii fotbalisti...in liga 1 sunt si jucatori destul de micuti din punct de vedere al varstei. Acum nu stiu ce sa zic..mai intai du-te la o academie, iar apoi gandeste-te sa joci mai intens

| Amatorul a răspuns:

Vorbeste cu Becali