| Stelistu_Alex_1995 a întrebat:

La ce echipa s-a transferat
Boureanu,Chipciu,Stanciu,Ghnoere, Alibec și la ce echipa joaca Tevez, Hulk, Oscar, Trigueros, Hoban
Dau funda cine știe dau funda celui care răspunde corect și cel care zice nr care îi are la aceea echipa și ce naționalitate E nu aveți voie sa va uitați pe Wikipedia fiți sinceri. Exemplu Chipciu (Anderlecht) - ( ROM)

3 răspunsuri:
| Ionut621 a răspuns:

Cristian Boureanu nu este un jucator de fotbal, este directorul FRF.(Rom)
Chipchiu si Stanciu joaca la Anderlecht in Belgia.(Rom)
Gnohere si Alibec s-au transferat in iarna la nea Gigi, nu stiu cum se cheama echipa, ca Armata zice ca numai exista. In fine sa zicem "Steaua lui Becali".(Franta si Romania)
Tevez a jucat la Boca Juniors, acum s-a transferat in iarna la Shanghai Shenhua, in China, chinezii astia, fura fotbalul.(Arg)
Hulk joaca la Shanghai SIPG, in China.(Brazilia)
Oscar s-a transferat de la Chelsea la Shanghai SIPG, in China.(Brazilia)
Trigueros joaca la Villareal. (Spania)
Hoban joaca la Hapoel Be'er Sheva. (Rom)

Nu imi pasa de funda, n-am ce face si imi omor timpul pe aici. Poti sa il dai altcuiva. happy si de ce faci asta daca stii? Macar daca era ceva mai greu laughing

| Stelistu_Alex_1995 explică (pentru Ionut621):

Mai bine nu mai raspundeai

| Ionut621 a răspuns (pentru Stelistu_Alex_1995):

Eh, am zis sa aiba unu' sa copieze laughing