| GulDan a întrebat:

Laptele e cancerigen? Beau de 3 ani si nu mi s-a intamplat nimic.De ce apar tot felul de articole sa te convinga sa nu mai bei laptestraight face?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca e sa o iei asa 99 % din ce consumi in ziua de azi are potentialul de a te ucide...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Rata îmbolnăvirii de cancer este într-o creștere accelerată.
Pa, pa.

| KodrutZ a răspuns:

Fiindca sintem intr-o plina campanie de dezinformare globala.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Este vorba doar de concurenta aicea. Gen: Laptele este rau, mananca braza este mai sanatoasa(care e tot din lapte)

| pLeX a răspuns:

E vrajeala...la fel ca gripa aviara

| Marylol a răspuns:

Beau lapte de cand sunt si vad ca nu m-am imbolnavit

| danydum a răspuns:

Ehhhh...pocarii. Niste studii facute in bataie de joc...La fel ca si c sex-ul e sanatos. straight face

| Elena_Madalina_1998_XTqh a răspuns:

S-a gasit un anumit factor chimic peste limita intr-o cantitate de lapte dar a fost scoasa de pe piata deci n-ai de ce sa te ingrijoreziwinking