| Otto19 a întrebat:

Legatura dintre sex si antrenament,
Am o iubita si am auzit tot felul de zvonuri despre sex
Vreau sa stiu in cat timp revine testoreonul la nivelul normal, sau daca are vreo treaba, O sa pot da randament la antrenament a 2 zi? am aceeasi forta? Multumesc.

6 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Te poti trezi energizat sau fara vlaga dupa un act.
Este ca respiratia, toata lumea o face dar aproape toata lumea respira gresit.
Depinde mult atat de tine cat si de partener.Ar trebui facuta diferenta intre sex si dragoste.

| radu877 a răspuns (pentru xerxes1):

Asta e intrebare sau o povata? Nu vad niciun semn de intrebare...

| xerxes1 a răspuns (pentru radu877):

Pokemoane tu ai probleme serioase:

https://www.tpu.ro/......e-ani-dar/

| mudokins78 a răspuns:

Vrei şi ***a şi antrenament? Mare sculă de om eşti!

| fasfasfasafas a răspuns:

Asta depinde de tine, la fiecare barbat difera nivelul testosteronului. Incearca si ai sa vezi cum e