| GrigMatei a întrebat:

M-am hotarat sa incerc urmatorul antrenament, ce parere aveti?
luni:umeri+piept
miercuri:biceps triceps
vineri:spate picioare
duminica:trapez abdomen

Răspuns Câştigător
| xxxGeORgExxx a răspuns:

Salut,
In principiu este bine.
Eu as schimba si as face spate cu trapez si picioare cu abdomen.
Si spatele si picioare sunt grupe mari de muschi, si necesita un efort foarte mare pentru fiecare, deoarece exercitiile se executa cu greutati mari, iar grupa din urma spatele sau picioarele depinde cu ce incepi, nu mai poate fii antrenata la capacitate maxima.
Asta este doar o parere personala.
NU uita, cel mai bun antrenament este acele care vezi ca da rezultate.
Nu este nici-un antrenament "batut in cuie". Experimenteaza!
Bafta!

1 răspuns:
| NicoNicolletta a răspuns:

De ce nu? suna bine!