| Ionut87_7010 a întrebat:

fac culturism de ceva vreme. si urmaresc cresterea an masa sima antrebam daca 4 zile de antrenament pe saptamana sunt sufiecient
Programul e cam asabig grin
luni: Piept-triceps
Marti:pauza
Miercuri:Biceps-abdomen
Joitongueauza
Vineri:Spate-gat-umeri
Sambatatongueauza
Duminica:Antebrat+picioare

Deci este bun acest program de antrenament pentru cresterea an masa sau nu?

4 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Foarte slab programul. Mai documenteaza'te!

| ionutzu94 a răspuns:

Pt cresterea masei musculare nu este in niuncaz eu fac culturism de 3 ani si programul e foarte slab daca vrei sa iti dau un program bun contacteaza-ma la flash. 190bmp

| ionutzu94 a răspuns:

Am uitat sa zic ca in programul tau nu vad spatele lobarii etc

| RoXxy a răspuns:

Fratimio facea sala de mic si tragea de fiare 5 zile din 7.Si mereu cand facea sala facea toate exercitiile in fiecare zi(mai rar anumite exercitii pe care le considera nu atat de importante).Nah.acum ti-am zis si eu ce stiubig grin Succes!