| Radandam a întrebat:

M am spălat cu apă rece pe picioare.Si dupa cateva zile a aparut un disconfort la testiculul drept cand jucam fotbal.Credeti ca am racit la testicul? Sau credeti ca am dat in hernie inghinala?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doctorul stie, ai fost la el? Ce legatura are apa rece cu durerea la testicule, si vara mai ales, niciuna. Luni la 7 mergi la medic sa te consulte.

| Radandam explică (pentru CristiDinBucuresti):

Luni ma duc neaparat.Dar ma gandesc să nu am torsiune testiculară si sa ajung la necrozarea testicului in 24 de ore.Va rog sa ma ajutati daca stiti mai multe de torsiunea testiculara.Va rog mult