| GabrielSMG a întrebat:

Ma doare muschiul piciorului stang foarte tare(coapsa),am fost ieri la sala am lucrat picioarele dupa mai tarziu am fost la kickbox si am primit low-kick-uri multe,acum nu stiu ce sa fac, ce pot pune pe picior sa inceteze durerea?

Răspuns Câştigător
| Aliona00 a răspuns:

Da-te cu Kapsicam.S-au nu te uita ca te doare continua sa faci sport

| GabrielSMG explică (pentru Aliona00):

As vrea, dar nu pot nici sa ma sprijin pe elstraight face

| Aliona00 a răspuns (pentru GabrielSMG):

Sunt niste unsori cum se zic in popor Kapsikam frige 15 minute dar iti v-a trece! Te asigur eu ma dau cind ma lovesc la sport! Funda?

3 răspunsuri:
| RaluuMe a răspuns:

Poti lua un Advil sau ceva antidurere. Local te poti da cu Diclofenac.