| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandesc sa ma duc la antrenamente la fotbalthinking, dar ma gandesc doar in vacanta de vara, mie cam lene sa ma duc in timpul scolii.
Hmm.cu cat ma gandesc ma mult as vrea sa fac antrenamente si in timpul scolii, adica ma bine zis tot timpulhappy.
Voi ce parere aveti?
Fara misto ca nu mai dau Funda -.-

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Eu joc zilnic aproape fotbal,nu sunt profesionist doar amator, prin parcuri (desi nu totdeauna am cu cine), vara joc la o echipa in alta tara (moldova sa nu te gandesti ca joc cine stie ce) si depinde la ce club vrei sa te inscrii eu am ales unul mai slab pentru ca nu ma tendeaza o cariera in fotbal happy Eu joc doar din placere si sa-mi intretin conditia fizica

3 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Ma cati ani ai? Ai mai facut fotbal inainte sau macar alt sport? Daca ai peste 10 maxim 12 ani poti sa uiti. Daca macar ai mai facut ceva sport inainte ai avea o sansa deoarece ar trebui sa stai cat de cat bine fizic daca nu s-a fript. Sunt copii la fotbal care se antreneaza de la nici 3 ani impliniti si tu crezi ca poti recupera atatia ani pierduti?, oricat talent ai avea iti spun eu ca nu poti. Cunosc un copil de 13 ani care a fost luat de la Atletico Arad la Man City anul trecut si nu stie mare lucru si mai e si scund dar l-au luat. Eu eram cam la fel de bun pe la 8 ani dar s-a inchis clubul si am zis ca nu platesc 2mil pe luna si merg pana in capatu orasului la altii si m-am lasat si uite unde ajung altii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CoolBanana da esti prost sa mor eu, eu nu vreau o cariera, vreau doar sa fiu in forma da la tine de mic mata ti-a pierdut creierul in WC

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@CoolBanana,app,prietenul lui sora mea de la 12-13 ani s-a dus la fotbal si acu are o cariera