| caritas a întrebat:

Ma mai pot inscrie la o echipa de fotbal in Resita la varsta de 15 ani? joc bine ca fundas/portar+centrari foarte precise+sut de penalty bun.

1 răspuns:
| AmxMod a răspuns:

Salut, desigur ca te poti inscrie la o echipa de fotbal, dar echipa sa fie din anul in care esti si tu si sa aiba varsta ta. fundas este foarte greu sa joci ca trebuie sa fugi deti iasa plamani din tine, ca portar nu stiu, n-am fost niciodata. dar vad ca esti bun la centrari foarte prrecise si la suturi de penalty. eu unul te-as baga ca mijlocas sau atacant. cand te inscrii la o echipa de fotball, spune-i la ce esti bun si el va vedea si asi va face o idee despre tine.
bafta! sper ca ti-am fost de ajutor