| alexandruvio a întrebat:

Sunt portar la echipa locala de fotbal si mi s-a intamplat o situatie de gol in care nu stiu cine e vinovatul, un adversar venea pe banda dreapta(stanga mea) si vroia sa-i paseze celui din banda stanga(dreapta mea) si un fundas era intre cei doi, eu l-am lasat pe fundas sa il deposedeze pe cel care avea mingea si n-a reusit, eu m-am dus spre el sa il blochez, insa i-a pasat celui care venea de pe banda stanga. Cine e de vina eu sau fundasul?:S funda

Răspuns Câştigător
| denis987 a răspuns:

Pai nu este vina ta sigur. Tu ai iesit la el ca altceva nu aveai ce face. daca stateai pe linia portii venea si te exeguta cu un lat... pe de alta parte nici vina fundasului nu prea este. ca daca a fost driblat asta este. cam nu e vina nimanui. A TA SIGUR NU!

1 răspuns:
| CrissuCristina a răspuns:

Tu esti de vina!

| denis987 a răspuns (pentru CrissuCristina):

Pai nu este vina ta sigur. Tu ai iesit la el ca altceva nu aveai ce face. daca stateai pe linia portii venea si te exeguta cu un lat... pe de alta parte nici vina fundasului nu prea este. ca daca a fost driblat asta este. cam nu e vina nimanui. A TA SIGUR NU!