| Kata2000 a întrebat:

Sora mea vrea sa se inscrie la fotbal ca portar. Noi locuim in Bucuresti. La ce echipa din Bucuresti ar putea juca?

6 răspunsuri:
| LucyDinamovista48 a răspuns:

Si eu vreaubig grin...a si chiar nu stiu la ce echipa..depinde daca este junioara...sau nubig grin

| Kata2000 explică (pentru LucyDinamovista48):

A mai jucat la scoala si acasa cate 10 - 15 min da` na mai jucat.

| LucyDinamovista48 a răspuns (pentru Kata2000):

Poi trebuie sa se antreneze atunci, doar poarta nu e asa de mica cat crede ea[cred si eu]Nu se poate duce la fotbal numai asa, de ex.eu joc cu baietii, trebuie sa stiuee s`o degajeze, sa faca cateva duble, sa plonjeze etc..deci e cam incurcat nu e chiar asa simpluwinking

| Kata2000 explică:

La Afc sau la Smart are grupa 2002?