| Bogdan_9316 a întrebat:

Ma simt slabit tot timpul, vreau sa practic Kung Fu Shaolin am 16 ani nu am forta sa fac 20 de flotari etc.
Cine a mai facut? as putea face sau? neaparat trebuie sa faci sala ca sa ai forta? sau as face TKD, vreau sa spun ca totusi antrenorul sau profesorul vede ca cat poti face nu?
Funda!

3 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

Baga pastile in tine(vitamine) si te faci cat vaca lui tase.

| Cosmin86 a răspuns (pentru LDCCristi):

Daca tu crezi ca e asa simplu, mai bine te apuci de sah.

cu niste amarate de vitamine "te faci cat vaca"

esti doar un copil mic, nu?

| Ramoneluu a răspuns:

Incearca daca iti doresti si vezi apoi daca poti face fata... daca nu retrage-te... dar astfel macar vei sti ca ai incercat.