Mai este foarte putin pana cand vom afla cine este cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League

Hei, prieteni,

Iata ca a venit vremea sa il prezentam si pe ultimul, dar nu cel din urma, dintre cei 5 finalisti ai campaniei „Eu comentator”, in urma careia se va desemna cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League.

Tudor Stan

Vârsta: 26

Echipa Preferată: Chelsea FC

Domiciliu: Alba Iulia

Jucătorul Preferat: Zlatan Ibrahimovic

Ocupație: Jurnalist

„Am crescut pe "ritmurile" Generației de Aur, am zbierat la golurile lui Hagi și Adrian Ilie. Acum îmi doresc să "strig" un "gol", în direct, la televizor. Sunt ardelean, dar nu sunt molcom, ba dimpotrivă. Sunt de părere că toți cei cinci finaliști suntem câștigători, iar cel mai bun va ajunge pe Etihad. Votați-mă pentru că vreau să fiu alături de voi de la microfonul Eurosport.”

Prezentare video: LINK

Va reamintim ca va puteti vota favoritul  pe www.comentator.eu , votul publicului fiind cel ce va decide castigatorul campaniei.

Mult succes, Tudor!

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

2 fani ai lui Chelshit, un fan Pool, un diavolisor si un tunar!
Sa castige tunarul, bafta lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rămâne de vazut

| Cimpoeşu_Cimpoeşu_1995 a răspuns:

Dea bea astept