| Mariusalex23 a întrebat:

Maine trebuie sa alerg cam 2 km..deci nu am timp sa ma antrenez. Ce pot face sa am mai multa rezistenta..gen(energizant, bautura hidratanta sau mancare.) Orice sfat.

Răspuns Câştigător
| marevna13 a răspuns:

Mananca un baton proteic si bea o apa cu magneziu sau b12
Se gasesc la magazin.

| RAY a răspuns (pentru marevna13):

Ce o sa faca acel baton proteic ca sunt curios?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Chiar daca nu se compară cu fuga, și sunt 2 chestii total diferite, poți să faci exerciții acasă (abdomene, flotări etc) până obosești, asta ca și cum ai alerga (intensitate). Sau, dacă vi de undeva și te duci acasă, ai putea să alergi până acasă, chiar daca sunt 50 de metri. Baftă și să îmi spui dacă a funcționatwinking!

| Mariusalex23 explică (pentru Celcestietot):

Ms, dar asta e un fel de antrenament

| RAY a răspuns (pentru Mariusalex23):

Uni dau sfaturi aiurea, in fapt cel mai bun sfat este ca nimic nu te poate ajuta, totul depinde de organismul tau, nici un medicament, vitamina nu poate sa te faca maratonist dar daca faci sprinturi o sa rezisti mai mult alergari

30 de secunde sprint
30 de secunde pauza

| Celcestietot a răspuns (pentru Mariusalex23):

Da, dar m-am gândit că ai timp măcar 10 minute să le faci acasă. Măcar am incercat să te ajutwinking.