| anonim_4396 a întrebat:

Mananc sanatos, beau doar apa, dar nu fac sport, poate fi asta o problema mare?
Ideea e ca renunt usor, nu am vointa, ma apuc de un program si il las balta.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sportul este sanatos. Daca prin acel program pe care spui ca nu poti sa-l mentii, te referi la un program la sala, atunci nu pot decat sa te sfatuiesc sa faci sport facand ce-ti place. Eu nu merg la sala, insa joc foarte des tenis de camp. Nu simt deloc efortul pentru ca ma distrez. Daca nu am prins ideea, iar raspunsul meu e pe langa, scuza-ma laughing.

| Faw a răspuns:

Pai ar fi... asa am fost si eu din toate punctele de vedere. Mancam sanatos dar nu faceam sport, nu aveam vointa.Am incercat sa merg la sala sa pun ceva pe mine, sa practic si eu un sport... dar m-am lasat in primele luni, dar, din multe sporturi baschetul a ajuns ca o dependenta pentru mine, il practic de 2 ani si nu pot sa-l las balta nici daca m-ai obliga, de celelalte sporturi ma lasam in maxim o luna doua. Asta poate fii si cazul tau big grin