| cosmin986522 a întrebat:

Merg la sala cu un coleg si el in comparatie cu mine creste repede in forta.Eu de ce nu reusesc sa cresc oricat as trage?sad

3 răspunsuri:
| Al3xVS a răspuns:

Suntem oameni si suntem diferiti ...nu putem fi toti la fel...

| alxc12 a răspuns:

Fiecare are geneticul diferit (de exemplu, presupun ca ai si tu prieteni care nu au facut 10 abdomene toata viata si totusi au o forma destul de frumoasa la abdomen ps:am eu unu in clasalaughing )...el poate ia si suplimente...incearca sa iei si tu ceva supliment si poate o sa cresti si tu mai repedewinking

| PlShelp a răspuns:

Depinde.ce fel de forta vrei! Daca vrei sa-ti faci mainile [biceps, triceps.] Ar trebuii sa-ti intinzi putin muschi.la MAXIM, daca se poate.intrucat sa-ti maresti forta treptat! Incearca sa faci serii cam asa. 3 seriii. 1= 25 2=20 3=15. sau mai putine.Inceraca sa cresti greutatea si.sa faci totul cu rabdare!