| cosmin986522 a întrebat:

Merg la sala si vreau niste pastile, prafuri care sa-mi mareasca mai repede forta.Ce ar trebui sa iau?

14 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Trebuie sa iei proteine, dar trebuie sa mai intelegi si alt lucru, si steroizi daca iei, tot nu faci forta daca nu lucrezi pentru foarta, adica repetari putine cu greutate mare! Cati ani ai? ca daca esti prea mic nu poti sa lucrezi nici cu greutati mari

| cosmin986522 explică (pentru hummer24):

Am 18 ani

| hummer24 a răspuns (pentru cosmin986522):

Atunci poti sa te antrenezi cu greutati mari pentru forta

| Cosmin86 a răspuns (pentru cosmin986522):

Inaltime, greutate? Eu iti recomand un izolat proteic. Ar fi fain sa contina si glutamina ( ajuta la recuperarea dupa efort ).
Eu personal folosesc dymatize elite whey

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru cosmin986522):

Pari de vreo 12 ani laughinglaughinglaughingrolling on the floor

| stefanradu a răspuns:

Salut Ionut,
Am scris un articol interesant despre asta. Il gasesti aici: http://hunkbody.ro/de-ce-nu-ai-nevoie-de-o-multime-de-suplimente/

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefanradu):

Interesant al tau articol dar nu crezi ca cel mai bun stimulent este vointa si increderea in sine?

| Neworder21 a răspuns:

Fara pastile si fara prafuri.

Cea mai buna varianta:
10 oua, 200 grame de branza si 100 grame de suc natural de fructe sau legume, in mixer.

Se ia iediat dupa antranment.
Garantez.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Neworder21):

De ce fara prafuri? stii macar ce sunt?

Garantezi ce, ca-si face praf ficatul cu combinatia aia tampita? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neworder21):

10 oua moshulane? ia mai gandeste-te

| DaRcKcOry a răspuns:

Ar trebuii sa-ti iei greutati.Sa muncesti, pentru ca pastilele nu-ti fac bine la organism.

| Nicolae_Zarean_1979 a răspuns:

Io iau proteine dupa si merg in fiecare zi in sala dar imi trebuie ceva ca sa creasca masa ca forta este

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nicolae_Zarean_1979):

Muschii cresc in zilele de pauza

mergi zilnic la sala = progresezi LENT si PROST

Apuca-te de sah, nu asa se face sala.

| Nicolae_Zarean_1979 a răspuns:

Ce steroizi sant mai buni