| Cozmea022004 a întrebat:

Merita sa imi iau un abonament lunar la sala? Am niste gantere acasa, dar ma gandesc ca acolo sunt mai multe echipamente pentru sport.

Răspuns Câştigător
| Steaua19861 a răspuns:

Bineinteles! La sala poti lucra mult mai variat orice segment al corpului tau, poti beneficia in antrenamente de cunostinte de specialitate din partea antrenorilor si nu in ultimul rand poti socializa in general cu oameni care urmaresc rezultate cel putin similare cu ale tale pe termen lung!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te tii bine merita, altfel nu. Tot ce poti face la sala poti face acasa daca te orientezi in Youtube

| gabicoo a răspuns:

Nu știu ce să zic!
Uite eu am de două luni abonament la sală și nu am slăbit nici un gram! Chiar am luat în greutate!

M-am hotărât totuși să mă duc pe la ei și să-i iau la rost!

| raMLesS a răspuns (pentru gabicoo):

"Uite eu am de două luni abonament la sală și nu am slăbit nici un gram! Chiar am luat în greutate!"
Pai ce faci prin sala? Stergi geamurile, aparatele?

| gabicoo a răspuns (pentru raMLesS):

Caterincă! Dar văd că nu te-ai prins!

| raMLesS a răspuns (pentru gabicoo):

De ce sa ma prind? Totul consta in alimentatie, atat timp cat ai un program de antrenament bine pus la punct si mananci in deficit caloric, e imposibil sa nu slabesti, caloriile, cantitatea, etc... au si ele o logica.
Nu exista sa te ingrasi din nimic, nu exista sa te ingrasi de la apa cum mai spun unii retardati, energia din nimic nu exista si la fel nici energia perpetua.

| DARLINGx a răspuns:

Da

| Amethyst01 a răspuns:

Da, la sala ai muult mai multe tipuri de echipamente pentru diverse exercitii. Daca iti permiti si daca esti incepator, ia-ti macar in prima luna un antrenor personal, ca sa inveti bine exercitiile, sa nu le executi gresit, altfel vei risca sa te ranesti.

| Radu059 a răspuns:

Iti garantez ca odata ce ai intrat in lumea asta vei deveni dependent! Ceea ce nu e un lucuru deloc rau. Deci raspunsul la intrebarea ta este ca merita!