| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa mergi la o sala de sport?

13 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă ai timp și bani cred că da!

| RAY a răspuns (pentru MMihai):

Eu m-am referit pentru organism

| MMihai a răspuns (pentru RAY):

Mișcarea //spotul este bun // este bună pentru organism, dacă nu faci excese.

| baru a răspuns:

Sall! Merita! dar: Multi se inscriu, putini sunt chemati! Daca ai chemare pentru sport, merita!

| unknownn a răspuns:

Depinde.

| 0PopaPorno a răspuns:

Da. Normal ca da laughing Numai sa te tina banii si e foarte ok pentru tine.

| RAY a răspuns (pentru 0PopaPorno):

Am gasit la 75/luna, nu-i mult dar oare da rezultate?

| Cosmin86 a răspuns (pentru RAY):

Da rezultate daca :

- mananci corect ( nu aberatii de genul multe fructe si legume, etc. )
- te antrenezi corect

| dracu14 a răspuns:

Este bine sa mergi la sala, eu nu am nevoie sa merg la sala pentru ca am echipamentul necesar acasa insa 70-100 de lei/luna nu este mult si chiar se merita.

| Puffulets a răspuns:

Da. de ce nu.

| AnnaMaria27 a răspuns:

Desigur!
Acolo beneficiezi de toata tehnologia necesara a fiecarei probleme! Mai ales ca este racoare si te poti misca in voie si in orele de canicula.

| bogpys a răspuns:

Da...daca ai peste 17 ani deoarece atunci se termina cu dezvoltarea oaselor..ca,cand esti mic poti sa iti frecturezi oasele deoarece sunt in curs de dezvoltare.

| dracu14 a răspuns (pentru bogpys):

Cine va tot baga in cap prostiile astea, este bine sa mergi la sala de la orice varsta, nu afecteaza dezvoltarea ba chiar unele exercitii o si ajuta