| almaz a întrebat:

Mi-am cumpărat de curând niște proteine din zer (Whey), în instrucțiuni și anume la modul de administrarie este scris că să iau pe zi 1-2 porții, (1 porție = 30g) și pe zi ar veni cam 30-60gr...

pățesc ceva dacă iau 3 porții, adică 90gr? Mulțumesc))

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti sa il iei pe tot o data. Tot aia e.

| miki_6623 a răspuns:

Nu patesti absolut nimic doar ca le-ai lua pur si simplu aiurea. Acela este un supliment alimentar, degeba ai lua si tot tubul intr-o singura zi. Incearca sa iei un shake inainte de antrenament si unul dupa si mananca bine.