| Aalexander a întrebat:

Mi am luat de ceva timp acest supliment http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Sta ndard-908g/
La descriere imi recomanda o portie pe zi si mi interzice mai mult de 1.
Eu cam o data la o luna sau mai des iau 2 portii pe zi deoarece imi este lene sa mi mai fac de mancare ( a doua portie impreuna cu carbo din mancare ).
Are ceva daca fac asa? adica ma gandesc ca s ar putea sa nu mai fie absorbita de corp a doua portie. e corect cum gandesc?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

O secunde. UNDE interzice mai mult de 1 portie pe zi?

Si unde recomanda o portie pe zi? Recomanda dupa antrenament, cand e cel mai important, nu zice "pe zi"