| Transformice1 a întrebat:

Mi-am cumparat o punga de 500g de Creatina de pe site ul 4fit
In punga am gasit o cupa, acea cupa are 1 gram sau 5?

7 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

5 grame! Ai grijă cum o foloseşti substanţa aia chimică... Un vecin de-al meu, când a fost dezgropat la 7 ani pentru slujbă, era intreg. Se plastifiase de la ce iei tu acum. (De aia a şi murit!, ia stat inima în loc.)
Succes la.

| DrGoogle a răspuns (pentru mudokins78):

Glumesti sau doar iti bati pl de el?

| mudokins78 a răspuns (pentru DrGoogle):

Nu glumesc! e real ceea ce spun!

| DrGoogle a răspuns (pentru mudokins78):

Inseamna ca eu ar trebui sa fiu ingropat de mult la ce spui tu acolo, la cata proteina si creatina am luat, eu zic sa te mai documentezi inainte sa afirmi ceva happy
Nu iti sta inima in loc de la creatina, poate o confunzi cu cafeina sau cofeina care iti ridica tensiune si intr-adevar poti sa dai coltul happy

| mudokins78 a răspuns (pentru DrGoogle):

Ce substanta contine unghiile?

| DrGoogle a răspuns (pentru mudokins78):

Colagen

| mudokins78 a răspuns (pentru DrGoogle):

Ok